Akce na sedací soupravy Inelis - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Akce na sedací soupravy Inelis se slevou až 20%

Akce Inelis

Datum: 14.11.2016

Prodejce sedacích souprav Inelis si pro Vás připravil lákavou podzimní akci na vybrané sedací soupravy se slevou až 20%

Akce je platná do 31.12.2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

DENVER

Velice oblíbená sedací souprava, vzhledově podobná typu Bergamo, ale s dvěma bonusy navíc. Jedním z nich je polohování zádových opěrek, druhým možnost výběru tuhosti sedáků, a to buď měkkého, plěného kousky pěny a peřím, anebo elastického, tvořeného sendvičovou výplní s vysoce elastickou, kvalitní pěnou.


více informací o sedací soupravě >>

sleva na sedací soupravu 20%


 

TAMPA

Sedací souprava TAMPA, zdařilý nástupce modelu Pantone, upoutá Vaši pozornost díky zajímavému prošívání sedáků a opěráků a také neobvykle hlubokému sedu, který spolu s nízkými područkami nabízí spoustu prostoru pro ležení. V sedě si ale samozřejmě také „pohovíte“. Bedra si můžete podepřít tzv. ledvinkovým (úzkým, dlouhým) polštářem a opěrku hlavy pohodlně nastavit do Vaší oblíbené polohy.


více informací o sedací soupravě >>

sleva na sedací soupravu 20%


  

MONA

Stylová sedací souprava MONA, úspěšný nástupce modelu Monza, nenechá nikoho chladným. Má-li něco punc luxusu, pak je to právě tato pohovka, obzvlášť zvolíte-li jako čalounění kůži. Ne vždy se podaří zkombinovat  atraktivní design s komfortem a kvalitou. Zde se to však povedlo na jedničku.

 

více informací o sedací soupravě >>

sleva na sedací soupravu 15%


 


SANTA BARBARA

V sedací soupravě Santa Barbara se snoubí krása a komfort. Patří mezi sedačky, ze kterých se Vám nechce vstát, obzvlášť vyzkoušíte-li si její luxusní elektrické polohování, jehož ovládání je decentně ukryté mezi područkou a sedákem. Nastavitelná opěrka hlavy je ovládána manuálně a je samozřejmou součástí tohoto modelu.

 

 více informací o sedací soupravě >>

sleva na sedací soupravu 15%


 

MERIDA

Kombinace elegance a pohodlí, tak by se dala jednoduše charakterizovat tato sedací souprava. Komfortní hloubka sedáku, příjemný sklon opěráku a jeho polohování pod hlavou, měkké, nízké područky, které oceníte především při ležení, to všechno jsou přednosti sedačky Merida.

 

více informací o sedací soupravě >>

sleva na sedací soupravu 20%


 

CELEBES

Solitérní křeslo na otočné podnoži s mechanickým polohováním CELEBES Vám zajistí maximální pohodlí. Opěrka zad má možnost zafixování v libovolné poloze a navíc samostatně polohovatelnou opěrku hlavy. Podnožku lze vysunout do komfortní polohy a nechat tak odpočinout unaveným nohám.

 

 

 

 
více informací o křeslu >>

sleva na křeslo 15%


 

HENRY

Židle HENRY nabízí velice pohodlné, příjemně měkké sezení vyznavačům pérových podnoží i těm, kteří upřednostňují stabilní „klasiku“ na čtyřech nohách. Stačí si vybrat jeden ze dvou typů podnoží, a to buď v lesklém, nebo matném kovu. Jako čalounění může být použita kůže, tkaná textilie, nebo například speciální vodou čistitelná látka Novalife v mnoha odstínech.

 

 

 

 

 

 
více informací o židli >>

sleva na židli 20%


 

 


 

Správný výběr sedací soupravy aneb na co si dát pozor

 

Kvalita sedacích souprav

Kvalita sedací soupravy bývá při jejím výběru někdy podceňována. Často pak rozhoduje nízká cena. Při výběru sedačky bychom ale měli její kvalitě věnovat velkou pozornost. Vždyť kdo by chtěl sedačku, ze které ho za pár měsíců budou bolet záda, protože bude prosezená? Nebo za několik málo let od nákupu řešit, že látka, která se mu na začátku tolik líbila, už dávno nevypadá jako dřív, že je ošoupaná, vybledlá…

správný výběr aneb na co si dát pozor při výběru sedacích souprav >>

  

 

Potahový materiál pro sedací soupravy

Neopomenutelným tématem při výběru nové sedací soupravy je potahový materiál.
Možností je několik. Velmi nadčasovou záležitostí jsou kožené sedací soupravy. Kůže dodá sedačce nádech luxusu a při dodržení určitých zásad (například dodržení doporučeného odstupu od zdrojů tepla) a správné údržbě (pravidelném ošetřování speciálními impregnačními prostředky) si dlouhé roky udrží své dobré vlastnosti a bude krásná.

více informací o potahových látkách >>

 

 

  


 

Variabilita - velké možnosti při sestavování sesadích souprav

Pakliže nám všechny výše zmíněné vlastnosti vyhovují, bude pro nás důležité, aby se dala sedačka uspořádat podle našich potřeb a vyhovovala rozměrům prostoru, který je pro ni vyhrazen. Většina výrobců sedacích souprav dobře ví, že variabilita je důležitá. Proto nabízí obvykle více prvků, ze kterých lze soupravu sestavit.

více informací o variabilitě >>

 

              


variabilita při sestavování sedací soupravy
RESA sedací souprava Milano 

 


 

 

 virtuální prohlídka sedacích souprav v interiérovém studiu v Šumperku


 

 

 Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.