TON SAYS...novinky! - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

TON SAYS...novinky!

Datum: 20.01.2016

TON vstupuje do roku 2016 s třemi novinkami

Moon, Hexagon a Trapez. Pro nadcházející veletrh IMM v Kolíně nad Rýnem připravila společnost TON hned tři zcela nové produkty. Poprvé si je bude možné prohlédnout od 18. do 24. ledna 2016.

 „Mezi novinkami najdeme židli, křeslo, jídelní stůl i stolky s centrální podnoží. Produkty by měly bát svým designem a funkčností vhodné pro privátní, ale také pro komerční prostory, například restaurace, kavárny či hotely.

 

Moon

design, Michal Riabič SK

„Set Moon zahrnuje židli a křeslo s nenápadným designem, které však díky velkému důrazu na ergonomii, kladeného od samého začátku vývoje, poskytují výjimečný komfort sezení,“ říká o novince její designér, Michal Riabič. Obě varianty modelu jsou celočalouněné a vyrobené z masivního dřeva. U křesla jsou pak konzervativní tvary oživeny zajímavým řešením područek, které vyrůstají jen ze zadní části konstrukce. „Návrh je určen klientům, kteří mají rádi redukované formy a kvalitní sezení,“ dodává Riabič.

 

design, Yonoh ES

Srdce stolu s centrální podnoží tvoří šestiúhelníková litinová základna, dokončená černou barvou. „Je inspirována industriálními prvky z osmdesátých let, které se náš návrh snaží posunout k současnému pojetí designu,“ popsala Clara del Portillo z tvůrčího dua Yonoh. Středový tubus udává Hexagonu dvě výšky – klasickou jídelní a také barovou. Zákazník si pak při výběru může pohrát u volby materiálu či tvarů vrchního stolového plátu.

 

Trapez

design, designschneider DE

„Inspirace pro návrh novinky vychází z jejího názvu. Zahrnuje jak jasně stanovený geometrický tvar, tak i vysutou hrazdu, která asociuje dokonalou souhru a nulovou gravitaci,“ říká o stolu designér Michael Schneider. Do návrhu tak zakomponoval lehkost, stylovost, nadčasový vzhled a funkčnost. Trapez totiž díky úzkému plátu dopřává při sezení nadstandartní prostor. Stabilitu a pevnost zase zaručují šikmo posazené nohy, připomínající profil křídla letadla.Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.