Kariéra - HEVOS - kuchyně, interiéry

V pořádku

Kariéra

Pojď s námi do týmu! Zn. : Hledá se truhlář / montér

V rodinné firmě vyrábíme kvalitní designové kuchyně a nábytek.
Hodí se nám do týmu truhlář / montér. Ideálně, když budeš mít za sebou zkušenost s výrobou a montáží nábytku,
nebo mít vůli a šikovné ruce. Práce máme habaděj, takže se určitě nebudeš nudit.

HONZU ZAJÍMÁ...

Než se postavíš na start  (co požadujeme)
  • Jsi manuálně zručný?
  • Dovedeš samostatně a zodpovědně odvádět zadanou práci?
  • Už jsi nějaký nábytek vyráběl a montoval?
  • Komunikace s kolegy nebo se zákazníkem ti nedělá problém?
  • Těší tě vidět dobře odvedenou práci a spokojenost zákazníka?

       Kladné odpovědi? No, možná jsi to ty, koho hledáme!

Když odstartuješ  (náplň práce)
  • Budeš vyrábět nábytek dle výkresové dokumentace.
  • Budeš nábytek montovat přímo u zákazníka.
  • Budeš součásti výrobního týmu a čekáme tvůj přínos.
  • Budeš absolvovat firemní rituály jako třeba občasné posezení u piva a masa.

Doběhneš do cíle  (co nabízíme)
  • Stabilní kreativní práci na hlavní pracovní poměr.
  • Nástupní mzda a odměny podle tvých zkušeností. 25-30 tis. Kč.
  • Moderní a příjemné pracovní místo.
  • Špičkové vybavení od strojů až po ruční nářadí .
  • Týden dovolené navíc / příspěvek na stravování / příspěvek na životní pojištění.
  • Pracovní dobu pondělí-pátek (8,5 hod. se stratem ráno)
  • Nastoupit můžeš třeba hned, když to půjde.

Volej nebo napiš…
Jan Volek
604 288 577
volek.jan@hevos.cz

PLATÍ OD 16.4.2021, DO ODVOLÁNÍ.

Evropská Unie