Materiály - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Materiály


Pracovní desky

Jedná se o jeden z nejdůležitějších materiálů použitých v kuchyni. Materiály které můžeme použít jako pracovní desku do kucyhně je velké množství a detailněji Vám je představíme po kliknutí.

 

Lamino neboli LTD deska

Nejběžnějším, a také nejlevnějším materiálem pro výrobu nábytku je lamino, říká se mu také LTD deska. Vyrábějí se z ní korpusy skříněk i dvířka. Celé kuchyně nebo vestavěné skříně mohou být z lamina. Lamino je dřevotřísková deska polepená papírem a zpevněná pryskyřicí.

 

Fóliovaná dvířka

Fóliovaná dvířka jsou se vyrábějí z MDF desek potažené fólií. Fólie je umělý materiál (PVC), který se za vysoké teploty a tlaku lepí na dřevotřískovou desku. Foliovaná dvířka z MDF desky jsou určené především pro kuchyně o tloušťce 18 mm, případně 21 mm.

 

Přírodní dýhy – krása přírodního dřeva

Jestliže máte slabost pro dřevo, jistě oceníte nábytek, u něhož se použily přírodní dýhy. Jde o luxusní povrchovou úpravu, která je sice dražší než běžné povrchy, ale potěší Vás zbarvením i texturou skutečného dřeva.

 

lakované povrchy

Také vás nadchne nádherný lesk na dvířkách kuchyně nebo vestavěné skříně? Lakování do vysokého lesku je skutečně v současně době velmi atraktivní povrchová úprava. Současné technologie totiž umožňují, aby lakovaný povrch byl mimořádně hladký s různou mírou lesku.

 Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.