Proč HEVOS - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Proč HEVOS?


     1. Certifikát „Česká kvalita“ – pro zakázkovou výrobu    

Jedná se o prestižní certifikát, který jsme získali v roce 2014 jako první firma zabývající se zakázkovou výrobou nábytku. Certifikát spravuje Asociace českých nábytkářů a pro jeho užívání je zapotřebí projít důkladnou kontrolou, kterou provádí Asociace českých nábytkářů a nezávislá třetí osoba. Testována je především kvalita výrobků, spokojenost zákazníků, ale také organizace ve firmě. Dodržování parametrů kvality je opakovaně kontrolováno a je ověřována spokojenost zákazníků firmy. V případě negativního hodnocení může být značka odejmuta.

 

      2. Technologické zpracování

  • Velkoformátová nářezová pila
  • Olepovačka hran s PUR technologií
  • Vrtací a kolíkovací centrum
  • Frézovací centru

        

      3. Používání kvalitního kování aneb „není Blum jako Blum“  

BLUM „Doživotní záruku“. Firma Blum je výrobcem kování vysoké kvality, které je využíváno po celém světě. Protože i my chceme, aby vám nábytek dlouho a perfektně fungoval, používáme do našich kuchyní, vestavných skříní a nábytku kování značky Blum. Doživotní záruka je poskytována prvnímu majiteli nábytku a to po celou dobu užívání. Během této doby máte při poškození nárok na bezplatnou výměnu veškerého kování.

I Firma Blum má však několik kvalitativních úrovní kování a proto je zapotřebí používat vždy to nejlepší a to kování s hmoždinkami (EXPANDO), protože jen to Vám dokáže zajistit doživotní záruku celého nábytku a ne jen samotného kování.

                                                                   

 

      4. Připravenost zakázky na dílně – neotevřeme si u Vás dílnu

  • sklížení a slepení skříněk na dílně – žádné viditelné spojovací kování
  • připravení pracovních desek na přesné rozměry s výřezy a spoji připraveny na CNC stroji.
  • lepení spoje pracovních desek lepidlem přímo od výrobce Egger a ne silikonem který se za čas může „ztratit“.
  • koncové hrany pracovních desek lepeny ABS hranou v dekoru o síle 2mm

      5. Zadní skleněné obklady pro maximální bezpečnost

Zadní skleněné obklady necháváme vyrábět ve sklenářských firmách, které mají nejmodernější CNC stroje. Skla jsou vyrobena z kaleného bezpečnostního extra čirého skla o tl. 6mm s  více jak 200 barevnými variantami. Jedině takto vyrobený skleněný obklad Vám dokáže zaručit bezpečnost Vás a Vašich nejbližších.

 

      6. LED diodové osvětlení v hliníkových profilech

Pro LED diodové osvětlení je nejdůležitější, aby byl LED diodový pásek v hliníkovém profilu kvůli odvodu tepla a nedocházelo tak přehřátí pásku a následné spálení diody. V kuchyni používáme jedině LED pásky s barvou světla neutrální bíká (4000K), což nejvíce odpovídá dennímu světlu a nezkresluje tak barvu potravin.

 

      7. Férové jednání – žádné skryté poplatky

Děláme vše tak, aby bylo naše jednání tranparentní a vy jste přesně věděli kolik za danný produkt zaplatíte. Neúčtujeme montáž dle odpracovaných hodin a tak se Vám nemůže stát, že někdo bude úmyslě protahovat montáž jen proto, že zrovna nemá co dělat a vy tak nakonec zaplatíte mnohem víc než jste čekali.

 Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.