Profil společnosti - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Profil společnosti


Společnost HEVOS sídlí v Zábřehu a od našeho vzniku uplynulo již 30 let. Za tuto dobu jsme si vybudovali pozici stabilního, dynamického a respektovaného subjektu na poli zakázkových kuchyní na míru. Významnou roli hrajeme především v nabídce a realizaci kuchyní v Olomouckém kraji, kde máme umístěna naše dvě kuchyňská a interiérová studia s rozsáhlou prezentací kuchyňských sestav.

Mimo této hlavní činnosti se věnujeme také výrobě nábytku do komerčních prostor a nabídce sedacích souprav, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic, kancelářského nábytku, koupelen a doplňků do bytu.

Výroba probíhá v moderním závodě za pomocí špičkových technologií a 30 zaměstnanců. Pravidelně sledujeme trendy v  nábytkovém designu a nejnovější technické řešení tak, abychom Vám mohli nabídnout produkty nejvyšší kvality a novodobém designu. Řídíme se filozofií nabízet komplexní profesionální přístup ve fázích návrhu, výroby, montáže a servisních služeb. Že se nám to opravdu daří vyjadřuje certifikát, Česká kvalita“ – nábytek pro zakázkovou výrobu, který jsme získali jako první v České republice v roce 2014. Za dobu své existence jsme zrealizovali více než 1500 kuchyní nejen v Česku, ale také v Evropě i mimo ni.

 

 

 

 Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.