Reference - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Reference


Napsat referenci
Lucie Malátová

Lucie Malátová

Firma HEVOS interiéry, s. r. o., nám v listopadu 2019 namontovala novou kuchyňskou linku na míru. Spolupráce začala návštěvou kuchyňského studia v Šumperku, kde nás velmi oslovil profesionální přístup pana Grulicha. Naše návrhy byly zapracovány do projektu, který jsme připomínkovali. Ze strany pana Grulicha jsme obdrželi mnoho podnětných doporučení, reflektoval naše připomínky a úpravy. Montáž proběhla v dohodnutém termínu bez jakýkoliv problémů

Zobrazit celou referenci >>

Kamila Winterová

O budoucím vzhledu naší kuchyně jsme měli jasnou představu. Na doporučení jsme se vydali do HEVOSu v Šumperku a vylíčili panu Grulichovi naši představu. Upřímně jsem se obávala, že kuchyň, kterou jsme si vysnili, bude formována dle představ společnosti a budeme tlačeni do vzhledu těch nejmodernějších a nejaktuálnějších trendů.
Pan Grulich však měl pochopení a našim požadavkům se snažil maximálně vyjít vstříc společně s cennými odbornými radami. Po několika setkáních jsme odcházeli mimo jiné s vytištěnou vizualizací a s dobrým pocitem, že na HEVOS se můžeme spolehnout. A výsledek? Předčil naše očekávání. Děkujeme za zhmotnění naší představy v kvalitním provedení.

Kamila Winterová

Radoslav Matoušek

Po dvaceti letech jsme se rozhodli pro novou kuchyň. Na základě referencí známých jsme oslovili také firmu HEVOS. První dojem ze schůzky byl velmi dobrý, designer Tomáš Grulich se nám trpělivě a vstřícně věnoval. Je velice profesionální, jeho obchodní schopnosti jsou na vysoké úrovni. Vyslechl si naše představy, poradil, vše si zaznamenal a ve velmi krátkém časovém intervalu nás pozval na další schůzku, kde nám předložil vizualizaci návrhu naší nové kuchyně a cenovou nabídku, která byla jasná a srozumitelná.

Zobrazit celou referenci >>

Michal Číšecký

děkujeme Vaší firmě za realizaci kuchyně, která nám byla k naší plné spokojenosti na konci prázdnin nainstalována. Výběr firmy HEVOS byl z naší strany tak trochu "sázka na jistotu" - před lety nám vybavovali interiér pracoviště - a i po letech je vybavení plně funkční a "jako nové". Nyní s kuchyní musíme zvláště poděkovat panu Grulichovi za jeho perfektní návrh. Přicházeli jsme s jen hrubou představou co bychom v kuchyni chtěli - a že jsme limitováni prostorem a zavedenými istalacemi ve starším rodinném domě.

 

Zobrazit celou referenci >>

Marie Lohniská

Dobrý den, chci poděkovat za profesionální přístup všech, kteří se podíleli na realizaci mojí kuchyně. Do studia jsem přišla s ne moc velkou představou. Výsledek splnil má očekávání. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Marie Lohniská

Tomáš Matýsek

Zdravím tým Hevosu,

minulý týden nám byla namontována kuchyň k naší plné spokojenosti. Rád bych tímto poděkoval Tomáši Grulichovi, který nám pomohl jak po designové stránce kuchyně, tak i po technické části, kde trpělivě(asi na 5-ti schůzkách) hledal optimální dispozici kuchyně. Jelikož pracuji 16 let na obchodním oddělení, tak mohu jen potvrdit, že jeho přístup k zákazníkovi je příkladný a dnes již mohu říci, že byl jedním z hlavních důvodu, proč jsem asi ze 4 nabídek na kuchyň, zvolil právě HEVOS.

 

Zobrazit celou referenci >>

Zuzana Šenková

Dobrý den,

profesionalita ve všech fázích procesu od první návštěvy studia až po samotnou montáž kuchyně byla naprosto vynikající. Celkový výsledek je opravdu nádherný a hlavně je kuchyň velice praktická. Teď už se těším na realizaci vestavných skříní, které máme u Vás také objednané.

 

Zuzana Šenková

Josef Jansa

Vážený pane Volku,

dnešním dnem skončily práce na montáži kuchyně a dalším nábytku. Již snad při prvním dni instalace mi montážníci zanechali lístek s hodnocením spokojenosti. Musím říci, že podobných dotazníků nám od dodavatelů chodí "mraky", a proto většinou končí v koši. Je mi ale jasné, že pro Vás je to prakticky jediná cesta, jak získat nějakou zpětnou vazbu od zákazníků. Protože tato akce si hodnocení zaslouží, rád bych zvolil tento kanál.

 

Zobrazit celou referenci >>

Radek Janíček

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat Vaší firmě za spolupráci a za dobře odvedenou práci na mém panelákovém bytě, kde se prováděla kompletní rekonstrukce. Nechal jsme si u Vás vyrobit kuchyň na míru, vestavěné skříně a nábytek do koupelny a obývacího pokoje. Co se týče samotné kuchyně jsem naprosto spokojen s provedením, praktičností a spoustou úložného prostoru s výborným designem. Také provedení ostatního nábytku je výborně technicky a stylově řešeno.

Zobrazit celou referenci >>

Jiří a Eva Heiserovi

Zdravím Vás pane Volku,

chtěl bych Vám poděkovat za realizaci kuchyně v našem bytě. Vyplnění dotazníku není pro mě dostatečné, proto volím tuto formu.

Návrh pana Grulicha byl suverénně nejlepší ze všech návrhů ostatních kuchyňských studií. Nejenže měl nejlepší nápad (prostorové uspořádání), ale hned na první návrh dal vhodné kování, šířky a ceny. V ostatních studiích byla sice první navrhovaná cena nízká, ale později jsme zjistili, že jsou tam nižší skříňky, horší kování, nebo jiný zádrhel.

Zobrazit celou referenci >>

Napsat referenci

*Vaše jméno:
*Popis, hodnocení:
×

 


 

KUCHYNĚ                                                                                                                                   KOMERČNÍ INTERIÉRY

Více jak 1000 kuchyní v olomouckém kraji                                                                                       vzorový byt - Na Dlouhé - Olomouc (GEMO)

ZÚ ČR Vídeň – kuchyně a vestavěné skříně                                                                                    interiéry čerpacích stanic OMV

60 kuchyní ZÚ ČR Káhira, EGYPT                                                                                                   penzion Šmerálova vila na Sv. Kopečku

3 kuchyně ZÚ ČR Ankara, TURECKO                                                                                              prodejní pulty a zázemí lékárny BENU

1 kuchyň – vzorový dům ČR – výstava Malmö, Švédsko                                                                 retro prodejna MBG Thiem                                          

kuchyně ZÚ ČR Tel Aviv, Izrael                                                                                                       centrum sportu a zdraví OMEGA – bary, šatny, kanceláře

kuchyně ZÚ ČR Nairobi, Keňa                                                                                                         vzorový byt - Navá Karolína - Ostrava (GEMO)

                                                                                                                                                         prodejní pulty obchodního řetězce GECO tabák

                                                                                                                                                         prodejní pulty obchodního řetězce Hypernov

                                                                                                                                                         hotel GEMO Olomouc – bar a recepce

                                                                                                                                                         hotel GEMO Olomouc – vybavení pokojů

                                                                                                                                                         nemocnice Bruntál – vybavení hemodialyzačního střediska

                                                                                                                                                         vybavení hemodialyzačních středisek B.Braun v ČR a SR

 Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.