Sedací soupravy - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Sedací soupravy


Filtr dle výrobců

InelisPolstrinMAXDIVANIPF NÁBYTEK
Polstrin Ikarus

Polstrin Ikarus

MAXDIVANI BARDOT

maxdivani antea

Polstrin Nisus látka

Polstrin Nisus

maxdivani albano

Polstin Phontos rohová - kůže

Polstrin Phontos

Sedací souprava Polstrin Sirius

Polstrin Sirius

maxdivani dalida

Polstrin Kery

Polstrin Daidalos rohová s křeslem

Polstrin Daidalos

Polstrin Janus

Polstrin Janus

MAXDIVANI BUGATTI

Strana: 12345

 


                            
Sedací souprava
bývá hned po kuchyni jednou z nejdůležitějších součástí vybavení bytu. Je to víc, než jen obyčejný „kus nábytku“. Kvalitní sedací souprava je místem, kde rádi odpočíváme, sledujeme televizi, trávíme čas s rodinou, nebo s přáteli.

Kožené sedací soupravy bývají oblíbené milovníky přírodních, ušlechtilých, materiálů v interiéru, jakými jsou kromě kůže třeba masivní dřevo, nebo přírodní kámen. Při správné údržbě nám může kvalitní kožená sedačka sloužit dlouhé roky a bude stále krásná

více informací o kožených sedacích soupravách >>

Látkové sedací soupravy bývají v domácnostech k vidění nejčastěji. Při jejich pořizování je výhodou široká nabídka barev a struktur látek a také příznivá cena. Pořídit si můžeme dokonce textilní sedací soupravu s nešpinivou úpravou (jinak řečeno vodou čistitelnou sedací soupravu), která je v poslední době čím dál více žádaná, protože výrazně usnadní práci s údržbou látky.

více informací o látkových sedacích soupravách >>

Rozkládací sedací soupravy nám nabízí ještě něco navíc. Po rozložení nám poskytnou další místo na spaní, takže ani návštěva, která se zdrží přes noc, není žádným problémem, a to ani pokud máme menší byt. Může se stát, že jsme dokonce nuceni z prostorových důvodů používat sedací soupravu na spaní místo postele. Pro tento účel jsou určeny rozkládací sedací soupravy na každodenní spaní s kvalitním rozkládacím mechanismem a vhodnou matrací, někdy také doplněné o úložný prostor.

Hledáte-li místo, kde najdete kvalitní sedací soupravy za rozumné ceny, nebo i luxusní kožené sedací soupravy, které jsou ozdobou a nepřehlédnutelným prvkem v interiéru, určitě neváhejte navštívit naše studio v Šumperku a přesvědčte se, že tady jste na správné adrese.

 


 

Společnost HEVOS nabízí sedací soupravy značek INELIS, RESA, POLSTRIN, MAXDIVANI, DOMARK a PF nábytek. Přijďte se k nám inspirovat. Rádi vám napomůžeme s výběrem. Pro společnost HEVOS je důležité být poradcem při vytváření vašeho domova, kde se budete vy cítit dobře.

webové stránky našich dodavatelů:

      
      

 

INELIS – kožený nábytek. Cílem společnosti je nejen prodávat sedací soupravy, ale taktéž vnést do vašich domovů harmonii a pohodu.


RESA je výrobcem originálního českého sedacího čalouněného nábytku. Kvalitní materiály a moderní design jsou základem pro váš komfort a pohodlí.

POLSTRIN je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby čalouněného nábytku. Každá sedací souprava prochází pečlivou výstupní kontrolou. Zákazník si tak může být jistý, že dostane opravdu kvalitní výrobek.

MAXDIVANI vyrábí moderní, klasické a luxusní sedací soupravy. Patří mezi nejvýznamnější a největší výrobce kožených souprav v Itálii.

DOMARK už od roku 1993 přináší lidem nábytek, který jim zpříjemňuje osobní životní prostor a pomáhá navodit pocit uvolnění a uspokojení.

PF nábytek je tradiční česká firma, jejíž historie sahá až do roku 1927. Své výrobky dělá s velkým smyslem a citem pro detail, důrazem na kvalitu sedacích souprav a dlouhou životnost, s chutí, radostí a entuziasmem. Ne nadarmo je jejich motto „Vítejte v pohodlí!“

    

 

  Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.