Spotřebiče - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Spotřebiče


vestavná trouba

Vestavná trouba má plno výhod. Je dokonale zakomponovaná do kuchyňské linky a díky speciální izolaci a několikanásobnému sklu neohrožuje okolí ani vysoká teplota uvnitř. Vestavná trouba má standardní šířku, takže se vejde do všech standardních kuchyňských linek.

varná deska

Pokud si pořizujete novou kuchyňskou linku nebo ze staré kuchyně děláte novou, varná deska už je samozřejmostí. Sporáky dnes už patří spíše na chatu a chalupu. Varná deska je vyrobena ze speciálního materiálu s vyznačenými plotýnkami nebo plynovými hořáky, která se velmi dobře udržuje.

myčka nádobí

Součástí moderní kuchyně by měla dnes už být i myčka nádobí. Jde o spotřebiče, které šetří práci, čas i spotřebu vody, což je dnes při stále stoupajících cenách velmi důležité. Vestavná myčka nádobí je začleněna do kuchyňské linky velmi přirozeně, protože na přední díl myčky se upevní dřevěný kryt ve stejném povrchovém provedení jako ostatní části kuchyňské linky.

lednice

Chcete chladničku nebo mrazák? Lepší je obojí. Právě kombinovaná lednička neboli chladnička s mrazákem je mezi zákazníky nejoblíbenější. Při výběru lednice je důležité promyslet jestli lednici vestavěnou nebo volně stojící. Volně stojící chladničky mají zpravidla větší užitný prostor, ale většina lidí dává přednost vestavěným lednicím kvůli designu kuchyně.

odsavač par

Kuchyně bez odsavače par budou mít problémy odvést nadměrnou páru i pach z vaření. Tyto spotřebiče jsou velmi důležité pro vytvoření příjemného kuchyňského prostředí a pro zamezení tvorby plísní. Odsavače par neboli digestoře už nejsou zařízení, které výrazně narušují vzhled kuchyně.

mikrovlná trouba

Bez mikrovlnné trouby si už kuchyně ani nedokážeme představit. Umí ohřívat, vařit, grilovat i rozmrazovat. Nejvíce ji ocení mužská část rodiny, protože může říci, že občas také sama „vaří“. Mikrovlnka může být velmi jednoduchá nebo vybavená dalšími zajímavými funkcemi. Základní rozdělení je buď s grilem, nebo bez grilu.

parní trouba

Vaření v parní troubě patří podle odborníků na výživu k nejzdravějším způsobům úpravy jídla. Parní trouby zachovávají u potravin typickou barvu, chuť, vůni a dvojnásobek vitamínů a stopových prvků, než při běžném vaření ve vodě. Parní trouby jsou vhodné k vaření zeleniny i masa, není nutné k nim přidávat tuk nebo je navíc solit.

kávovarEvropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.