Nejčastější otázky

Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů týkajících se námi vyráběných kuchyní na míru, tak abyste získali jasné odpovědi na vaše nejčastější dotazy a to vše na jednom místě. Odpovědi se týkají jednotlivých procesů, materiálů, cenových odhadů, doby realizace a mnoho dalšího. 
Naše komplexní odpovědi by vám měli odpovědět na nejdůležitější otázky, které si kladete. V případě, že zde odpověď nezískáte, tak můžete volat 733 180 508 (Petr Volek ml.) Odpovědi by vás ale také měli přesvědčit k tomu, abyste udělali ten správný krok k vaší vysněné kuchyni. Investice do kuchyně na míru je dlouhodobá a důležitá volba, a proto je důležité být dobře informovaní.

Vyrábíte kuchyně na míru?

Všechny naše kuchyně vyrábíme na míru. Místnost je přesně zaměřena našim designerem digitálním laserovým dálkoměrem a úhloměrem a tak dokážeme udělat kuchyň přímo do vašeho prostoru bez ztráty úložného místa.

Kolik stojí kuchyň?

Není jednoduché říct cenu kuchyně, která je na míru vyrobená a dle vašich potřeb vybavená. Jsme schopni pro vás vyrobit levnější kuchyň, tak i luxusní která bude jedinečná a maximálně vybavená, ale vždy je to jen o vás a použitých materiálech, které vyberete. Kompletně vybavená kuchyň může být od 150.000 Kč až .................... :-)

Kolik stojí 3D návrhu kuchyně a vytvoření cenové nabídky?

3D návrh kuchyně (vizualizace) a cenovou nabídku pro vás vytvoříme zdarma, jedná se o služby, které jsou v rámci naší spolupráce na našem studiu bez poplatku. V případě, že budete chtít vizualizaci vytisknout nebo zaslat emailem, tak je služba zpoplatněna a to částkou 5.000 Kč. Nicméně v případě realizace kuchyně bude tato částka odečtena v cenové nabídce.

Jsou vaše kuchyně udržitelné a šetrné k životnímu prostředí?

Děláme pro to maximum i když co se týká použitého materiálu, tak to jednoznačně říct nelze. Naší vizí je ale dělat kuchyně, které budou sloužit minimálně 30 let a to dělá naše kuchyně udržitelné. Veškerý nepoužitý odpad recyklujeme a zbytky lamina vracíme výrobci, který je opět použije do výroby nových desek.

Jaký je termín výroby kuchyně?

Kuchyně jsme schopni namontovat 6-8 týdnů po podepsání smlouvy a zaměření.

 Jak dlouho trvá montáž kuchyně?

Montáž kuchyně trvá nejčastěji 2 dny. Dbáme však na to, aby na montáž byl vyhrazen dostatečný čas a vaše kuchyň se vyladila do posledního detailu. Montáž je jednou z nejdůležitějších věcí pro funkčnost a dlouhou životnost kuchyně.

Nakreslíte mi nové rozvody vody a elektriky?

Ano, na základě odsouhlaseného návrhu a vizualizace vám nachystáme výkresy pro řemeslníky, kteří podle našich plánů připraví veškeré rozvody. Jde o důležitou součást celého procesu, aby jsme měli vše pod kontrolou. Nedoporučujeme dělat rozvody vody a elektriky předem, protože buď budete rozvody předělávat a nebo budeme my muset kuchyň přizpůsobit již hotovým rozvodům a to není ideální.

Jaké materiály používáte pro výrobu kuchyní?

Používané materiály, které máme prověřené a za naši dlouholetou praxi již víme, které jsou ideální pro kuchyň. Nabízíme materiály, které mají dlouhou životnost a jsou našimi designéry pečlivě vybrány, tak aby splňovaly jak estetickou, tak praktickou stránku. 

Máte nějaký certifikát, který garantuje kvalitu vašich výrobků?

Ano, jako první v České republice jsme v roce 2014 obdrželi prestižní certifikát „Česká kvalita” – nábytek pro zakázkovou výrobu nábytku. Více o certifikátu.

Je potřeba se na schůzku s designerem objednat?

Na schůzku je vždy lepší být objednaný, aby na vás měl náš designer dostatek času a mohl se vám věnovat a také ukázat veškeré vystavené kuchyně. Pro objednání prosím využijte náš kontaktní formulář.

Mohu si do nové kuchyně vybrat libovolnou značku spotřebičů?

Máme vybrané značky spotřebičů, kterým věříme a víme, že Vám budou dobře sloužit. Nechceme prodávat ty nejlevnější spotřebiče, protože chceme v našich kuchyních udržet uživatelsky přívětivé podmínky. Naše nejprodávanější spotřebiče: ELECTROLUX, SIEMENS, MIELE, AEG, LIEBHERR, WHIRLPOOL, FABER, NOVY, BORA a další...

Kdo mi zapojí elektrické spotřebiče a dřez s odpadem?

Spotřebiče zapojují a osazují naši montéři výjimkou je varná deska, kterou musí zapojit do sítě odborně vyškolený elektrikář a nebo v případně plynoinstalatér. Co se týká osazení dřezu a baterie, tak to provádí naši montéři, ale napojení sifonu a odtokové armatury by měl napojit vodoinstalatér.

Dodáváte kuchyně po celé republice?

Ano dodáváme, ale nejčastěji je vyrábíme pro zákazníky v Olomouckém kraji.

Co říkají zákazníci o kuchyních HEVOS

Důvěru našich zákazníků oplácíme poctivou prací a férovým přístupem.
A soudě podle jejich reakcí to není nic obvyklého.

Lucie Malátová

Šumperk

Firma HEVOS interier, s. r. o., nám v listopadu 2019 namontovala novou kuchyňskou linku na míru. Spolupráce začala návštěvou kuchyňského studia v Šumperku, kde nás velmi oslovil profesionální přístup pana Grulicha. Naše návrhy byly zapracovány do projektu, který jsme připomínkovali. Ze strany pana Grulicha jsme obdrželi mnoho podnětných doporučení, reflektoval naše připomínky a úpravy. Montáž proběhla v dohodnutém termínu bez jakýkoliv problémů

Finální kuchyňská linka koresponduje s našimi požadavky a jsme velmi spokojeni. Firmu HEVOS interiéry, s.r.o. doporučuje jako spolehlivého a seriózního partnera pro dodání kuchyňské linky ve vysoké kvalitě, s nápaditým designem a vysokou funkčností.

Kamila Winterová

Šumperk

O budoucím vzhledu naší kuchyně jsme měli jasnou představu. Na doporučení jsme se vydali do HEVOSu v Šumperku a vylíčili panu Grulichovi naši představu. Upřímně jsem se obávala, že kuchyň, kterou jsme si vysnili, bude formována dle představ společnosti a budeme tlačeni do vzhledu těch nejmodernějších a nejaktuálnějších trendů.

Pan Grulich však měl pochopení a našim požadavkům se snažil maximálně vyjít vstříc společně s cennými odbornými radami. Po několika setkáních jsme odcházeli mimo jiné s vytištěnou vizualizací a s dobrým pocitem, že na HEVOS se můžeme spolehnout. A výsledek? Předčil naše očekávání. Děkujeme za zhmotnění naší představy v kvalitním provedení.

Radoslav Matoušek

Šumperk

Po dvaceti letech jsme se rozhodli pro novou kuchyň. Na základě referencí známých jsme oslovili také firmu HEVOS. První dojem ze schůzky byl velmi dobrý, designer Tomáš Grulich se nám trpělivě a vstřícně věnoval. Je velice profesionální, jeho obchodní schopnosti jsou na vysoké úrovni. Vyslechl si naše představy, poradil, vše si zaznamenal a ve velmi krátkém časovém intervalu nás pozval na další schůzku, kde nám předložil vizualizaci návrhu naší nové kuchyně a cenovou nabídku, která byla jasná a srozumitelná.

I přesto, že jsme si nechali udělat ještě jednu cenovou nabídku u konkurence, byl HEVOS jasná volba. Velmi pozitivně hodnotíme také termín dodání a samotnou montáž kuchyňské linky, kdy si montážní pracovníci doslova vyhráli s novou kuchyní do nejmenších detailů tak, aby přesně „zapadla“ do stanoveného prostoru.

Děkujeme všem pracovníkům HEVOSu, kteří se na kuchyni podíleli a doporučujeme ostatním.

Michal Číšecký

Šumperk

Děkujeme Vaší firmě za realizaci kuchyně, která nám byla k naší plné spokojenosti na konci prázdnin nainstalována. Výběr firmy HEVOS byl z naší strany tak trochu "sázka na jistotu" - před lety nám vybavovali interiér pracoviště - a i po letech je vybavení plně funkční a "jako nové". Nyní s kuchyní musíme zvláště poděkovat panu Grulichovi za jeho perfektní návrh. Přicházeli jsme s jen hrubou představou co bychom v kuchyni chtěli - a že jsme limitováni prostorem a zavedenými istalacemi ve starším rodinném domě.

Přesto se s minimálním zásahem do instalací (vodař 1 den, elektrikář cca 3 dny) podařilo v kuchyni vytvořit estetický a funkční celek, kde je oproti předchozímu řešení navíc i dostatek prostoru.

Přejeme firmě HEVOS a jejím zaměstnancům hodně úspěchů a spokojených zákazníků. V případě, že bychom někdy opět něco rekonstruovali - tak se opět na Vaši firmu s důvěrou obrátíme.

Marie Lohniská

Dobrý den, chci poděkovat za profesionální přístup všech, kteří se podíleli na realizaci mojí kuchyně. Do studia jsem přišla s ne moc velkou představou. Výsledek splnil má očekávání. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Tomáš Matýsek

Šumperk

Zdravím tým Hevosu,

minulý týden nám byla namontována kuchyň k naší plné spokojenosti. Rád bych tímto poděkoval Tomáši Grulichovi, který nám pomohl jak po designové stránce kuchyně, tak i po technické části, kde trpělivě(asi na 5-ti schůzkách) hledal optimální dispozici kuchyně. Jelikož pracuji 16 let na obchodním oddělení, tak mohu jen potvrdit, že jeho přístup k zákazníkovi je příkladný a dnes již mohu říci, že byl jedním z hlavních důvodu, proč jsem asi ze 4 nabídek na kuchyň, zvolil právě HEVOS.

Dále bych rád upozornil na práci techniků, kteří kuchyň montovali a vyhráli si s nejmenším detailem, tak aby celek působil dokonale. Na závěr bych rád sdělil, že náš dům prošel náročnou a rozsáhlou rekonstrukcí, kde se vystřídalo spoustu řemeslných firem a HEVOS bude patřit k těm, na které budu rád vzpomínat.

Zuzana Šenková

Dobrý den,

profesionalita ve všech fázích procesu od první návštěvy studia až po samotnou montáž kuchyně byla naprosto vynikající. Celkový výsledek je opravdu nádherný a hlavně je kuchyň velice praktická. Teď už se těším na realizaci vestavných skříní, které máme u Vás také objednané.

Jiří a Eva Heiserovi

Šumperk

Chtěl bych Vám poděkovat za realizaci kuchyně v našem bytě. Vyplnění dotazníku není pro mě dostatečné, proto volím tuto formu.

Návrh pana Grulicha byl suverénně nejlepší ze všech návrhů ostatních kuchyňských studií. Nejenže měl nejlepší nápad (prostorové uspořádání), ale hned na první návrh dal vhodné kování, šířky a ceny. V ostatních studiích byla sice první navrhovaná cena nízká, ale později jsme zjistili, že jsou tam nižší skříňky, horší kování, nebo jiný zádrhel.

Argumentace byla většinou stylu: "To jsme si nevšimli; zapomněli jsme; tam se ohnete a je to levnější, proto to není třeba". Náš byt prošel celkovou rekonstrukcí a celou dobu jsme se snažili volit materiály a zařizovací předměty, které nám dlouho vydrží a budou vypadat a fungovat po dlouhou dobu. Tuto teorii jsme razili zejména proto, že nemáme přebytek finančních prostředků a nechceme za deset let dělat vše znovu. Proto jsme se rozhodli pro Vaši firmu. Realizovali jsme část kuchyně a až naspoříme peníze, doděláme zbytek.

Velmi si také vážíme času, který nám pan Grulich věnoval. Krom vlastního návrhu jsme jej navštívili ještě několikrát. Velmi nám pomohl s celkovým barevným výběrem. Ladili jsme barvu podlahy, dveří a kuchyně. Vždy když jsme potřebovali, našel si na nás pan Grulich čas. Zodpověděl nám dotazy a přesvědčil nás o vhodnosti kvalitního kování.

První návštěva Vašeho studia proběhla loni v červnu. Naše finální rozhodnutí padlo v polovině srpna. Ale neměli jsme peníze a proto jsme realizovali až letos v březnu. Byli jsme také rádi, že nás pan Grulich informoval o navýšení cen a nakoupili jsme materiál a spotřebiče ještě loni za nižší ceny.

Samotná montáž kuchyně proběhla velmi rychle a profesionálně. Vašim montérům šla práce velmi dobře. Po montáži vše uklidili, předali návody a byli vstřícní.

Zpracování kuchyňské linky je precizní, vše přesně sedí, snadno se dovírá. Když to přirovnám, k prodeji aut, mohli jsme si koupit Thalii, nebo Logana, který sice jezdí, ale za pár let spousta věcí nefunguje. Jsme rádi, že jsme si koupili kvalitního Passata: Kuchyň, která je nejen hezká, ale i kvalitně zpracovaná a věříme, že vydrží velmi dlouho.

Děkujeme za práci Vašich zaměstnanců, za jejich vstřícnost, rychlost a kvalitu odvedené práce.

Radek Janíček

Zábřeh

Chtěl bych poděkovat Vaší firmě za spolupráci a za dobře odvedenou práci na mém panelákovém bytě, kde se prováděla kompletní rekonstrukce. Nechal jsme si u Vás vyrobit kuchyň na míru, vestavěné skříně a nábytek do koupelny a obývacího pokoje. Co se týče samotné kuchyně jsem naprosto spokojen s provedením, praktičností a spoustou úložného prostoru s výborným designem. Také provedení ostatního nábytku je výborně technicky a stylově řešeno.

Závěrem bych chtěl dodat, že se mi též líbil přístup zaměstnanců firmy a dodržení časového termínu, na kterém jsme byli předem domluveni.

Přeji Vaší firmě hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.

Josef Jansa

Šumperk

Vážený pane Volku,

dnešním dnem skončily práce na montáži kuchyně a dalším nábytku. Již snad při prvním dni instalace mi montážníci zanechali lístek s hodnocením spokojenosti. Musím říci, že podobných dotazníků nám od dodavatelů chodí "mraky", a proto většinou končí v koši. Je mi ale jasné, že pro Vás je to prakticky jediná cesta, jak získat nějakou zpětnou vazbu od zákazníků. Protože tato akce si hodnocení zaslouží, rád bych zvolil tento kanál.

Již ze začátku jsme byli velice spokojeni s přístupem pana Grulicha při plánování kuchyně, stejně tak se nám dobře spolupracovalo s paní Oláhovou při výběru dalšího vybavení interiéru. Po zkušenostech s nekonečným řešením detailu obložení kuchyňské linky sklem u rodičů, jsem měl trochu obavy, jak dopadne zaměření a následná montáž u nás. Musím ale konstatovat, že byla radost sledovat pány montážníky při práci, kdy vše sedlo doslova na milimetr. V kontrastu zkušeností s dělníky na stavbě jsem byl také potěšen osobním přístupem a rychlostí, jakou se řešily drobné nedostatky, které nebylo možno v době projektování odhalit (jiný typ pantů pod schody, dodatečné frézování TV stolku apod.).

Vše, co píši výše, by mělo být asi i s ohledem na celkový objem zakázky jaksi automatické, leč mnohdy tomu tak není. Proto rádi Vaši firmu doporučíme dále.

Pavel Jiroušek

Pavel Jiroušek

Vrbno pod Pradědem

Dobrý den, rád bych poděkoval celému týmu společnosti Hevos, která nám v červenci 2022 dodala novou kuchyňskou linku, vyrobenou na míru dle zadání. Firmu Hevos jsme si vybrali na základě kladných recenzí ostatních zákazníků. Přesto, že se jednalo o malou panelákovou kuchyni, firma k této zakázce přistoupila s maximálním úsilím. Spolupráce s designérem, panem Tomášem Grulichem, byla při plánování nové kuchyně velmi příjemná a profesionální. Vše nám ukázal v kuchyňském studiu v Šumperku a pomohl nám s výběrem moderních řešení a také spotřebičů. Kuchyň nám byla dodána v dohodnutém termínu a kvalitě. Dále bych chtěl poděkovat montérům, kteří celou kuchyň zvládli precizně namontovat během dvou dnů. Dokončené dílo nám byl poté osobně předat pan Grulich, který nás zaškolil se základní obsluhou spotřebičů. Nová kuchyň splnila naše očekávání a jsme s ní spokojeni. Firmu Hevos mohu s klidným svědomím doporučit jako spolehlivého a seriózního partnera. Celému týmu společnosti přeji mnoho úspěchů v jejím dalším podnikání a mnoho dalších úspěšně zrealizovaných zakázek. Pavel Jiroušek, Vrbno pod Pradědem

Domluvte si schůzku s designerem

Stavte se na kávu

Šumperk, Zábřežská 69/41
Zábřeh, Valová 2357/8

K vašim službám

Pondělí - Pátek:
8:30 – 11:30 / 12:00 – 17:00
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Chceme, abyste si užili co nejlepší zážitek z výběru kuchyně na našem webu. Udělením souhlasu se soubory cookies nám umožníte porozumět vašim preferencím a přizpůsobit obsah podle vašich potřeb. Díky vašemu souhlasu se zpracováním cookies vám můžeme nabídnout obsah, který potřebujete. Ať to vaří! Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti