Tmavé, hnědé a černé kuchyně

Toužíte po kuchyni, která je nejen funkční a praktická, ale zároveň vyzařuje luxus a nadčasovou eleganci? Pak vás zaručeně uchvátí naše tmavé kuchyně na míru, které se stanou skutečným klenotem vašeho domova. Kuchyně na míru z dílny Hevos splňují i ty nejnáročnější požadavky – dispoziční řešení, výběr materiálů, barevnou kombinaci, nebo specifické funkce a doplňky.
Výhody tmavé kuchyně:
  • Luxusní a elegantní vzhled: Tmavé barvy dodávají kuchyni punc luxusu a elegance.
  • Moderní a nadčasový design: Tmavé kuchyně jsou stále v trendu a dodávají interiéru moderní a nadčasový vzhled.
  • Praktické řešení: Tmavé barvy méně odrážejí světlo, a proto jsou méně náchylné k ušpinění. Používáme také materiály, které mají povrchovou úpravu proti otiskům prstů (anti finger).

Matná kuchyně jako z katalogu z Olomouce

Černé matné skříňky dodávají kuchyni punc luxusu, souhlasíte s námi? A když je návrhář Tomáš Grulich doplnil pracovní deskou z umělého kamene v betonovém dekoru, výsledek je perfektní! Kuchyně jako stvořená do designového časopisu. Ale i do života, protože je praktická a chytře řešená. Spotřebiče jsme na levé straně napasovali tak, aby tvořily pravidelný obdélník. Specialitou je odsavač zapuštěný do sádrokartonového podhledu, který je skoro neviditelný. Takřka neviditelně jsme vyřešili i úchytky. Na horních zásuvkách jsou zafrézované do hrany a zbytek šuplíků ovládá Servopohon. Zmínit chceme i netradiční prvek kuchyně v podobě zádového obkladu, který je z podlahových dílců z masivního dřeva se stejnou úpravou jako podlaha v celé místnosti.
 

Příjemná kuchyně v grafitu a jílově šedé ze Šumperku

Pojďte se s námi podívat do kuchyně od designéra Tomáše Grulicha a pokochat se odstíny šedé a grafitu, které patří k nejoblíbenějším barevným trendům současnosti. Uvidíte tmavé hranové úchytky, a především otevřené niky, které jsou výraznou dominantou interiéru a opticky rozbíjí mohutné nábytkové kusy. Kuchyně má tvar L a doplňují ji vysoké technické skříňky až ke stropu. Skrývají v sobě lednici, potravinovou skříň a velmi šikovně i 3 vestavné spotřebiče. Zádový obklad jsme vyrobili z tvrzeného kaleného skla (které byste mohli mít i ve své kuchyni v jakékoliv barvě nebo grafice).

Kuchyně, kde tmavá nerovná se smutná

Tato kuchyně je krásným příkladem, že i když použijeme tmavé barvy v kombinaci se dřevem, tak výsledek vůbec nepůsobí smutně nebo příliš tmavě. Ing. arch. Alice Divišová ji navrhla ve tvaru písmene U a doplnila o sestavu vysokých skříní. Schovávají v sobě lednici, mikrovlnku, troubu a potravinovou skříň se skrytými anglickými zásuvkami. Ve stejném designu je řešená i televizní skříňka, která dotvoří celý otevřený prostor. Kuchyni jsme dále vybavili hranovými nenápadnými úchytkami, granitovým dřezem a černými spotřebiči. Tyto prvky nenarušují celkový ráz kuchyně a všechno krásně ladí. Zajímavým detailem je také zádový obklad z bílého kaleného skla, na které jde psát jako na tabuli.

Kuchyně, kde tmavá nerovná se smutná

Tato kuchyně je krásným příkladem, že i když použijeme tmavé barvy v kombinaci se dřevem, tak výsledek vůbec nepůsobí smutně nebo příliš tmavě. Ing. arch. Alice Divišová ji navrhla ve tvaru písmene U a doplnila o sestavu vysokých skříní. Schovávají v sobě lednici, mikrovlnku, troubu a potravinovou skříň se skrytými anglickými zásuvkami. Ve stejném designu je řešená i televizní skříňka, která dotvoří celý otevřený prostor. Kuchyni jsme dále vybavili hranovými nenápadnými úchytkami, granitovým dřezem a černými spotřebiči. Tyto prvky nenarušují celkový ráz kuchyně a všechno krásně ladí. Zajímavým detailem je také zádový obklad z bílého kaleného skla, na které jde psát jako na tabuli.
Vyrábíme kuchyně na míru hlavně pro: Olomouc, Jeseník, Velké Losiny, Hanušovice, Litovel, Šternberk, Šumperk, Zábřeh, ale také pro další lokality v České republice. Kontaktujte nás a nechte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na vaši vysněnou tmavou kuchyni.
Zobrazit další kuchyně Skrýt další kuchyně

Kuchyň v betonovém designu ze Zábřehu

Tato velmi povedená realizace kuchyně je důkazem, že zvolení pro někoho neobvyklých dekorů, může vytvořit velmi originální a zajímavý design. Tyto materiály se objevují v celém domě a propojují tak celý interiér. Zákazník se nebál zkombinovat dekor betonu spolu s dřevěným dekorem. Co myslíte? Líbí se vám tato kombinace? 
Pokud ke kuchyni chcete zkombinovat i jídelní stůl, můžete ke kovovým nohám, které se dají nalakovat na různé odstíny nebo nechat v kovu, použít desku ze stejného dekoru jako máte kuchyň. Nebudete tak muset řešit různé odstíny dřev, ze kterých by se vám mohla zamotat hlava a to nechcete!
Pracovní deska je vyrobena z přírodního kamene - žuly. Barevnost kamene se krásně hodí k ostatním černým detailům, které se objevují na spotřebičích, ale také na ostatním nábytku a doplňcích.
 

Kuchyň šedá vs. šedá

Nedokázali jste si na živo představit kuchyň, která by byla tzv. černobílá? Tady máme na ukázku naši nedávnou realizaci. Kuchyň je složena z tmavých spodních skříněk, vysoké skříně jsou ze světle šedé a pracovní deska a zádový obklad je v dekoru bílého mramoru. Tato velmi originální kombinace barev a materiálů spolu krásně hraje a vytváří tak velmi příjemný prostor.
Všechny povrchy kuchyně jsou v matném provedení. Takto neutrálně barevná kuchyň nechá vyniknout doplňky, mezi které se řadí různé drobné spotřebiče jako je v tomto případě kávovar v červené barvě. Ten krásně rozbil neutralitu
Kromě originální barevnosti tato kuchyň vyniká i množstvím úložného prostoru, který musel být řešen do vysokých skříní, neboť dispozice kuchyně neumožnila zavěšení horních skříněk. Třešničkou na dortu je varná indukční deska se zabudovaným odtahem v ploše. Plochu tak nenarušuje zavěšený odtah.
 

Kontrastní kuchyň v elegantním podání z Jeseníku

Tato bílo šedá kuchyň je doplněna nerezovými doplňky v podobě soklu, úchytek a baterie. Jako zádový obklad se použilo bílé kalené sklo, které rozzáří prostor a také se velmi dobře čistí. Úchytky jsou frézované do hrany a tento tvar krásně zjemní celkový dojem kuchyně.
Velkou dominantou této kuchyně je pracovní deska z umělého kamene SILESTONE konkrétně v dekoru Marengo. Tento umělý kámen lze přizpůsobit vašim požadavků. Můžete z něj udělat parapety nebo třeba dřez s odkapem jako je právě na této kuchyni. Kuchyň díky tomuto materiálu působí velmi luxusně.
Druhá strana kuchyně je tvořena do jednoho monumentálního vysokého celku, který v sobě skrývá veškeré potřebné spotřebiče a také tajný vchod do špajzky. Kuchyň tímto celkem v sobě skrývá velké množství úložného prostoru, který každý ocení.
 

Paneláková kuchyň z Prahy v Dark odstínu

Co říkají zákazníci o kuchyních HEVOS

Důvěru našich zákazníků oplácíme poctivou prací a férovým přístupem.
A soudě podle jejich reakcí to není nic obvyklého.

Lucie Malátová

Šumperk

Firma HEVOS interier, s. r. o., nám v listopadu 2019 namontovala novou kuchyňskou linku na míru. Spolupráce začala návštěvou kuchyňského studia v Šumperku, kde nás velmi oslovil profesionální přístup pana Grulicha. Naše návrhy byly zapracovány do projektu, který jsme připomínkovali. Ze strany pana Grulicha jsme obdrželi mnoho podnětných doporučení, reflektoval naše připomínky a úpravy. Montáž proběhla v dohodnutém termínu bez jakýkoliv problémů

Finální kuchyňská linka koresponduje s našimi požadavky a jsme velmi spokojeni. Firmu HEVOS interiéry, s.r.o. doporučuje jako spolehlivého a seriózního partnera pro dodání kuchyňské linky ve vysoké kvalitě, s nápaditým designem a vysokou funkčností.

Kamila Winterová

Šumperk

O budoucím vzhledu naší kuchyně jsme měli jasnou představu. Na doporučení jsme se vydali do HEVOSu v Šumperku a vylíčili panu Grulichovi naši představu. Upřímně jsem se obávala, že kuchyň, kterou jsme si vysnili, bude formována dle představ společnosti a budeme tlačeni do vzhledu těch nejmodernějších a nejaktuálnějších trendů.

Pan Grulich však měl pochopení a našim požadavkům se snažil maximálně vyjít vstříc společně s cennými odbornými radami. Po několika setkáních jsme odcházeli mimo jiné s vytištěnou vizualizací a s dobrým pocitem, že na HEVOS se můžeme spolehnout. A výsledek? Předčil naše očekávání. Děkujeme za zhmotnění naší představy v kvalitním provedení.

Radoslav Matoušek

Šumperk

Po dvaceti letech jsme se rozhodli pro novou kuchyň. Na základě referencí známých jsme oslovili také firmu HEVOS. První dojem ze schůzky byl velmi dobrý, designer Tomáš Grulich se nám trpělivě a vstřícně věnoval. Je velice profesionální, jeho obchodní schopnosti jsou na vysoké úrovni. Vyslechl si naše představy, poradil, vše si zaznamenal a ve velmi krátkém časovém intervalu nás pozval na další schůzku, kde nám předložil vizualizaci návrhu naší nové kuchyně a cenovou nabídku, která byla jasná a srozumitelná.

I přesto, že jsme si nechali udělat ještě jednu cenovou nabídku u konkurence, byl HEVOS jasná volba. Velmi pozitivně hodnotíme také termín dodání a samotnou montáž kuchyňské linky, kdy si montážní pracovníci doslova vyhráli s novou kuchyní do nejmenších detailů tak, aby přesně „zapadla“ do stanoveného prostoru.

Děkujeme všem pracovníkům HEVOSu, kteří se na kuchyni podíleli a doporučujeme ostatním.

Michal Číšecký

Šumperk

Děkujeme Vaší firmě za realizaci kuchyně, která nám byla k naší plné spokojenosti na konci prázdnin nainstalována. Výběr firmy HEVOS byl z naší strany tak trochu "sázka na jistotu" - před lety nám vybavovali interiér pracoviště - a i po letech je vybavení plně funkční a "jako nové". Nyní s kuchyní musíme zvláště poděkovat panu Grulichovi za jeho perfektní návrh. Přicházeli jsme s jen hrubou představou co bychom v kuchyni chtěli - a že jsme limitováni prostorem a zavedenými istalacemi ve starším rodinném domě.

Přesto se s minimálním zásahem do instalací (vodař 1 den, elektrikář cca 3 dny) podařilo v kuchyni vytvořit estetický a funkční celek, kde je oproti předchozímu řešení navíc i dostatek prostoru.

Přejeme firmě HEVOS a jejím zaměstnancům hodně úspěchů a spokojených zákazníků. V případě, že bychom někdy opět něco rekonstruovali - tak se opět na Vaši firmu s důvěrou obrátíme.

Marie Lohniská

Dobrý den, chci poděkovat za profesionální přístup všech, kteří se podíleli na realizaci mojí kuchyně. Do studia jsem přišla s ne moc velkou představou. Výsledek splnil má očekávání. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Tomáš Matýsek

Šumperk

Zdravím tým Hevosu,

minulý týden nám byla namontována kuchyň k naší plné spokojenosti. Rád bych tímto poděkoval Tomáši Grulichovi, který nám pomohl jak po designové stránce kuchyně, tak i po technické části, kde trpělivě(asi na 5-ti schůzkách) hledal optimální dispozici kuchyně. Jelikož pracuji 16 let na obchodním oddělení, tak mohu jen potvrdit, že jeho přístup k zákazníkovi je příkladný a dnes již mohu říci, že byl jedním z hlavních důvodu, proč jsem asi ze 4 nabídek na kuchyň, zvolil právě HEVOS.

Dále bych rád upozornil na práci techniků, kteří kuchyň montovali a vyhráli si s nejmenším detailem, tak aby celek působil dokonale. Na závěr bych rád sdělil, že náš dům prošel náročnou a rozsáhlou rekonstrukcí, kde se vystřídalo spoustu řemeslných firem a HEVOS bude patřit k těm, na které budu rád vzpomínat.

Zuzana Šenková

Dobrý den,

profesionalita ve všech fázích procesu od první návštěvy studia až po samotnou montáž kuchyně byla naprosto vynikající. Celkový výsledek je opravdu nádherný a hlavně je kuchyň velice praktická. Teď už se těším na realizaci vestavných skříní, které máme u Vás také objednané.

Jiří a Eva Heiserovi

Šumperk

Chtěl bych Vám poděkovat za realizaci kuchyně v našem bytě. Vyplnění dotazníku není pro mě dostatečné, proto volím tuto formu.

Návrh pana Grulicha byl suverénně nejlepší ze všech návrhů ostatních kuchyňských studií. Nejenže měl nejlepší nápad (prostorové uspořádání), ale hned na první návrh dal vhodné kování, šířky a ceny. V ostatních studiích byla sice první navrhovaná cena nízká, ale později jsme zjistili, že jsou tam nižší skříňky, horší kování, nebo jiný zádrhel.

Argumentace byla většinou stylu: "To jsme si nevšimli; zapomněli jsme; tam se ohnete a je to levnější, proto to není třeba". Náš byt prošel celkovou rekonstrukcí a celou dobu jsme se snažili volit materiály a zařizovací předměty, které nám dlouho vydrží a budou vypadat a fungovat po dlouhou dobu. Tuto teorii jsme razili zejména proto, že nemáme přebytek finančních prostředků a nechceme za deset let dělat vše znovu. Proto jsme se rozhodli pro Vaši firmu. Realizovali jsme část kuchyně a až naspoříme peníze, doděláme zbytek.

Velmi si také vážíme času, který nám pan Grulich věnoval. Krom vlastního návrhu jsme jej navštívili ještě několikrát. Velmi nám pomohl s celkovým barevným výběrem. Ladili jsme barvu podlahy, dveří a kuchyně. Vždy když jsme potřebovali, našel si na nás pan Grulich čas. Zodpověděl nám dotazy a přesvědčil nás o vhodnosti kvalitního kování.

První návštěva Vašeho studia proběhla loni v červnu. Naše finální rozhodnutí padlo v polovině srpna. Ale neměli jsme peníze a proto jsme realizovali až letos v březnu. Byli jsme také rádi, že nás pan Grulich informoval o navýšení cen a nakoupili jsme materiál a spotřebiče ještě loni za nižší ceny.

Samotná montáž kuchyně proběhla velmi rychle a profesionálně. Vašim montérům šla práce velmi dobře. Po montáži vše uklidili, předali návody a byli vstřícní.

Zpracování kuchyňské linky je precizní, vše přesně sedí, snadno se dovírá. Když to přirovnám, k prodeji aut, mohli jsme si koupit Thalii, nebo Logana, který sice jezdí, ale za pár let spousta věcí nefunguje. Jsme rádi, že jsme si koupili kvalitního Passata: Kuchyň, která je nejen hezká, ale i kvalitně zpracovaná a věříme, že vydrží velmi dlouho.

Děkujeme za práci Vašich zaměstnanců, za jejich vstřícnost, rychlost a kvalitu odvedené práce.

Radek Janíček

Zábřeh

Chtěl bych poděkovat Vaší firmě za spolupráci a za dobře odvedenou práci na mém panelákovém bytě, kde se prováděla kompletní rekonstrukce. Nechal jsme si u Vás vyrobit kuchyň na míru, vestavěné skříně a nábytek do koupelny a obývacího pokoje. Co se týče samotné kuchyně jsem naprosto spokojen s provedením, praktičností a spoustou úložného prostoru s výborným designem. Také provedení ostatního nábytku je výborně technicky a stylově řešeno.

Závěrem bych chtěl dodat, že se mi též líbil přístup zaměstnanců firmy a dodržení časového termínu, na kterém jsme byli předem domluveni.

Přeji Vaší firmě hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.

Josef Jansa

Šumperk

Vážený pane Volku,

dnešním dnem skončily práce na montáži kuchyně a dalším nábytku. Již snad při prvním dni instalace mi montážníci zanechali lístek s hodnocením spokojenosti. Musím říci, že podobných dotazníků nám od dodavatelů chodí "mraky", a proto většinou končí v koši. Je mi ale jasné, že pro Vás je to prakticky jediná cesta, jak získat nějakou zpětnou vazbu od zákazníků. Protože tato akce si hodnocení zaslouží, rád bych zvolil tento kanál.

Již ze začátku jsme byli velice spokojeni s přístupem pana Grulicha při plánování kuchyně, stejně tak se nám dobře spolupracovalo s paní Oláhovou při výběru dalšího vybavení interiéru. Po zkušenostech s nekonečným řešením detailu obložení kuchyňské linky sklem u rodičů, jsem měl trochu obavy, jak dopadne zaměření a následná montáž u nás. Musím ale konstatovat, že byla radost sledovat pány montážníky při práci, kdy vše sedlo doslova na milimetr. V kontrastu zkušeností s dělníky na stavbě jsem byl také potěšen osobním přístupem a rychlostí, jakou se řešily drobné nedostatky, které nebylo možno v době projektování odhalit (jiný typ pantů pod schody, dodatečné frézování TV stolku apod.).

Vše, co píši výše, by mělo být asi i s ohledem na celkový objem zakázky jaksi automatické, leč mnohdy tomu tak není. Proto rádi Vaši firmu doporučíme dále.

Pavel Jiroušek

Pavel Jiroušek

Vrbno pod Pradědem

Dobrý den, rád bych poděkoval celému týmu společnosti Hevos, která nám v červenci 2022 dodala novou kuchyňskou linku, vyrobenou na míru dle zadání. Firmu Hevos jsme si vybrali na základě kladných recenzí ostatních zákazníků. Přesto, že se jednalo o malou panelákovou kuchyni, firma k této zakázce přistoupila s maximálním úsilím. Spolupráce s designérem, panem Tomášem Grulichem, byla při plánování nové kuchyně velmi příjemná a profesionální. Vše nám ukázal v kuchyňském studiu v Šumperku a pomohl nám s výběrem moderních řešení a také spotřebičů. Kuchyň nám byla dodána v dohodnutém termínu a kvalitě. Dále bych chtěl poděkovat montérům, kteří celou kuchyň zvládli precizně namontovat během dvou dnů. Dokončené dílo nám byl poté osobně předat pan Grulich, který nás zaškolil se základní obsluhou spotřebičů. Nová kuchyň splnila naše očekávání a jsme s ní spokojeni. Firmu Hevos mohu s klidným svědomím doporučit jako spolehlivého a seriózního partnera. Celému týmu společnosti přeji mnoho úspěchů v jejím dalším podnikání a mnoho dalších úspěšně zrealizovaných zakázek. Pavel Jiroušek, Vrbno pod Pradědem

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Chceme, abyste si užili co nejlepší zážitek z výběru kuchyně na našem webu. Udělením souhlasu se soubory cookies nám umožníte porozumět vašim preferencím a přizpůsobit obsah podle vašich potřeb. Díky vašemu souhlasu se zpracováním cookies vám můžeme nabídnout obsah, který potřebujete. Ať to vaří! Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti