Luxusní šedé a bílé kuchyně

Toužíte po kuchyni, která bude nejen krásná, ale i funkční a dokonale sladěná s vaším životním stylem? Pak jste na správném místě! HEVOS vám nabízí širokou škálu kuchyní na míru, vyrobených z kvalitních materiálů a s maximálním důrazem na detail. S naším designérem vyberete ideální kombinaci pro váš interiér.

Mezi naše speciality patří:

  • Šedé kuchyně: Elegantní a nadčasové šedé kuchyně jsou v současnosti velmi populární. Dodají vaší kuchyni moderní a sofistikovaný vzhled.
  • Luxusní bílé kuchyně na míru: Bílá kuchyně je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Díky své univerzálnosti se hodí do každého interiéru a snadno se kombinuje s doplňky v různých barvách.

Symetrická kuchyně s překližkou v Zábřehu

V této kuchyni se snoubí nadčasové materiály s čistým designem. Hlavní dominantou je překližka, jejíž kresbu a strukturu podtrhuje čiré sklo, které jsme umístili na zádový obklad kuchyňské linky. Sklo má ochrannou funkci, a navíc je lesklým prvkem, který rozbíjí matnost celé kuchyně. Minimalismus vyniká v úchytkách, které jsme zafrézovali do hrany dvířek, aby nenarušovaly čisté linie celé sestavy. Na pravé i levé straně kuchyně stojí symetricky dvě vysoké skříně a stejná symetrie panuje i v rozmístění zásuvek a umístění mycí a varné zóny.

Minimalistická kuchyně v Olomouci

Tato kuchyň realizovaná v Olomouci je dokonalým příkladem minimalistického designu, kde čisté linie a neutrální paleta vytvářejí uklidňující prostředí. Bílé, bezúchytkové skříňky s vyfrézovanými profily „J“ poskytují moderní a nekomplikovaný vzhled, zatímco kontrastní dřevěné prvky z dubové dýhy mořené do ořechového odstínu přidávají teplý a přírodní nádech. Pracovní plocha z materiálu DEKTON KRETA v šedé barvě je v dokonalém souladu s betonovou stěrkou na stěnách a dodává prostoru industriální charakter.

Povrchy jsou bez zbytečných detailů, což zdůrazňuje jednoduchost a eleganci celého prostoru. Výběr moderních spotřebičů, včetně integrované indukční desky a vestavné trouby, spolu s vysokým standardem výsuvů BLUM Legrabox a výklopných systémů BLUM Aventos HF, umožňuje plynulé vaření a udržuje nezbytné vybavení při ruce, aniž by rušilo estetiku místnosti.

Kuchyně s cylindrem

Bílá umí krásně zvětšit prostor, což dokazuje tato kuchyně od architektky Alice Divišové. Kuchyň doplňuje moderní šedá betonová deska a její hlavní dominanta – cylindrická ostrůvková digestoř zn. Faber. Tento odsavač par můžete mít napojený na komín, nebo ho používat jako recyklační digestoř s uhlíkovým filtrem a možností napojení na rekuperaci. Tato celobílá kuchyně prakticky využívá každičký koutek. Nástavné horní skříňky zaplňují prostor až ke stropu. Na zádový obklad jsme umístili kalené sklo, které si u nás můžete vybrat v jakékoliv barvě nebo s natisknutou grafikou s designem dle svého přání.

Kontrastní kuchyň v Šumperku zjemněná dřevem

V této lesklé bílé kuchyni ladí černé hranové úchytky s pracovní deskou v dekoru šedého kamene. Tuto černobílou kombinaci krásně zjemňuje a zútulňuje dřevěný dekor na barové desce, poličkách a ve výklenku. Designér Tomáš Grulich schoval do skříňkového komplexu kuchyně množství úložného prostoru a doplnil ho o vodorovnou řadu vestavných spotřebičů. Ta vyniká černým nerezem. Varná deska má odtah ve štěrbině. Nad pracovní plochu pak umístil LED osvětlení, bodovky na horní skříňky a výrazný lustr nad barový pult.

Působíme v oblasti Olomouce, Jeseníku, Velkých Losin, Hanušovic, Litovle, Šumperka, Zábřehu a Šternberka. Náš tým zkušených designérů vám pomůže s návrhem kuchyně, která bude perfektně odpovídat vašim potřebám a představám.

Výhody kuchyní na míru od HEVOS:

  • Individuální přístup: Každá kuchyně je vyrobena na míru dle přání a potřeb klienta.
  • Kvalitní materiály: Používáme pouze kvalitní materiály od renomovaných dodavatelů.
  • Profesionální montáž: O montáž kuchyně se postará náš tým zkušených montérů.
  • Široký výběr: Nabízíme širokou škálu kuchyní v různých stylech, barvách a materiálech.
  • Záruka spokojenosti: Na naše kuchyně poskytujeme záruku 5 let.

Nechte se inspirovat

Navštivte naše kuchyňské studio v Šumperku a prohlédněte si širokou škálu kuchyní na míru. Náš tým vám rád poradí a pomůže vám s výběrem ideální kuchyně pro váš domov. Nebo si prohlídněte naše realizace níže. Vyrobíme vám kuchyni snů!

Zobrazit další kuchyně Skrýt další kuchyně

Klasická kuchyň s rámovými dvířky

Stále velmi oblíbená foliovaná dvířka se používají zejména do kuchyní s rustikálním nebo retro nádechem. Tento typ dvířek má jednu velkou výhodu. Fólie lze nanést na různé reliéfy dvířek a také jsou v mnoha barevných provedeních.
Mezi zajímavosti na této rustikální kuchyni určitě patří bočnice vysoké skříňky, která je povrchově upravena tak, aby se na ní mohlo psát jako na tabuli. Buď si na ní mohou děti kreslit křídami nebo psát seznam na nákup či rozvrh. Dalším zajímavým prvkem je sjednocení parapetů s pracovní deskou.
Kromě soklu a pracovní desky v dekoru dřeva je kuchyň doplněna retro obkladem, který je pomyslnou třešničkou na dortu celé kuchyně. Kuchyň je dále doplněna o černé elementy v podobě černého granitového dřezu, baterie, úchytek, zásuvek a spotřebičů.

Malá, ale šikovná kuchyň v Bludově

Kompaktní kuchyň, která spojuje funkčnost s elegancí. Další velmi povedenou realizací je tato poměrně malá kuchyň, která je ale navržena tak, aby její uživatelé při práci měli dostatek místa. V kuchyni je i dostatek místa na uložení potravin, které nelze mít ve spíži, buď to v potravinové skříni, která může být vybavena klasickými policemi, nebo více oblíbenými anglickými zásuvky, které jsou více praktické.
Materiálově je kuchyň velmi pestrá a to hlavně kvůli výrazné sukaté dubové dýze, která je použita jak na zádech tak i na policích a horních skříňkách. Tato dýha má přiznané suky a rýhy, které působí velmi moderně a jsou čím dál častěji používány v různých realizacích.
Kromě dýhy je na kuchyni také použitý dekor betonu ve světlém i tmavém provedení. Ačkoliv jsou na kuchyni použity čtyři dekory, jsou sladěny do posledního detailu a kuchyň tak působí velmi příjemným dojmem.
 

Oblíbená kombinace bílé se dřevem

V dnešní době velmi oblíbená kombinace materiálů a dekorů. Bílá dvířka v kombinaci s dřevo dekorem a pracovní deska v betonovém vzhledu. Spodní část kuchyně působí velmi čistě díky bílým hranovým úchytkám. Dřez je velmi nenápadný, neboť je vyroben ze Silgranitu ve stejným odstínem jako pracovní deska. Ve stejné barvě je i zvolena baterie.
Pokud máte kuchyň v bílém čistém designu můžete použít dřevo dekor k jejímu zútulnění. Také velkou výhodou bílých kuchyní je, že stačí koupit barevné doplňky a hned se změní pocit a nálada, která z kuchyně vyzařuje.
Máte v domě šikmou střechu? Řešíte kuchyň do podkroví nebo do atypického rozměru místnosti? My s tímto problém nemáme. Každá naše kuchyň je dělaná na míru pro každého zákazníka zvlášť a nedělá nám problém vyrobit jakýkoliv rozměr do jakéhokoliv prostoru.

Nadčasová kuchyň s dubovými prvky v Zábřehu

Co říkají zákazníci o kuchyních HEVOS

Důvěru našich zákazníků oplácíme poctivou prací a férovým přístupem.
A soudě podle jejich reakcí to není nic obvyklého.

Lucie Malátová

Šumperk

Firma HEVOS interier, s. r. o., nám v listopadu 2019 namontovala novou kuchyňskou linku na míru. Spolupráce začala návštěvou kuchyňského studia v Šumperku, kde nás velmi oslovil profesionální přístup pana Grulicha. Naše návrhy byly zapracovány do projektu, který jsme připomínkovali. Ze strany pana Grulicha jsme obdrželi mnoho podnětných doporučení, reflektoval naše připomínky a úpravy. Montáž proběhla v dohodnutém termínu bez jakýkoliv problémů

Finální kuchyňská linka koresponduje s našimi požadavky a jsme velmi spokojeni. Firmu HEVOS interiéry, s.r.o. doporučuje jako spolehlivého a seriózního partnera pro dodání kuchyňské linky ve vysoké kvalitě, s nápaditým designem a vysokou funkčností.

Kamila Winterová

Šumperk

O budoucím vzhledu naší kuchyně jsme měli jasnou představu. Na doporučení jsme se vydali do HEVOSu v Šumperku a vylíčili panu Grulichovi naši představu. Upřímně jsem se obávala, že kuchyň, kterou jsme si vysnili, bude formována dle představ společnosti a budeme tlačeni do vzhledu těch nejmodernějších a nejaktuálnějších trendů.

Pan Grulich však měl pochopení a našim požadavkům se snažil maximálně vyjít vstříc společně s cennými odbornými radami. Po několika setkáních jsme odcházeli mimo jiné s vytištěnou vizualizací a s dobrým pocitem, že na HEVOS se můžeme spolehnout. A výsledek? Předčil naše očekávání. Děkujeme za zhmotnění naší představy v kvalitním provedení.

Radoslav Matoušek

Šumperk

Po dvaceti letech jsme se rozhodli pro novou kuchyň. Na základě referencí známých jsme oslovili také firmu HEVOS. První dojem ze schůzky byl velmi dobrý, designer Tomáš Grulich se nám trpělivě a vstřícně věnoval. Je velice profesionální, jeho obchodní schopnosti jsou na vysoké úrovni. Vyslechl si naše představy, poradil, vše si zaznamenal a ve velmi krátkém časovém intervalu nás pozval na další schůzku, kde nám předložil vizualizaci návrhu naší nové kuchyně a cenovou nabídku, která byla jasná a srozumitelná.

I přesto, že jsme si nechali udělat ještě jednu cenovou nabídku u konkurence, byl HEVOS jasná volba. Velmi pozitivně hodnotíme také termín dodání a samotnou montáž kuchyňské linky, kdy si montážní pracovníci doslova vyhráli s novou kuchyní do nejmenších detailů tak, aby přesně „zapadla“ do stanoveného prostoru.

Děkujeme všem pracovníkům HEVOSu, kteří se na kuchyni podíleli a doporučujeme ostatním.

Michal Číšecký

Šumperk

Děkujeme Vaší firmě za realizaci kuchyně, která nám byla k naší plné spokojenosti na konci prázdnin nainstalována. Výběr firmy HEVOS byl z naší strany tak trochu "sázka na jistotu" - před lety nám vybavovali interiér pracoviště - a i po letech je vybavení plně funkční a "jako nové". Nyní s kuchyní musíme zvláště poděkovat panu Grulichovi za jeho perfektní návrh. Přicházeli jsme s jen hrubou představou co bychom v kuchyni chtěli - a že jsme limitováni prostorem a zavedenými istalacemi ve starším rodinném domě.

Přesto se s minimálním zásahem do instalací (vodař 1 den, elektrikář cca 3 dny) podařilo v kuchyni vytvořit estetický a funkční celek, kde je oproti předchozímu řešení navíc i dostatek prostoru.

Přejeme firmě HEVOS a jejím zaměstnancům hodně úspěchů a spokojených zákazníků. V případě, že bychom někdy opět něco rekonstruovali - tak se opět na Vaši firmu s důvěrou obrátíme.

Marie Lohniská

Dobrý den, chci poděkovat za profesionální přístup všech, kteří se podíleli na realizaci mojí kuchyně. Do studia jsem přišla s ne moc velkou představou. Výsledek splnil má očekávání. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Tomáš Matýsek

Šumperk

Zdravím tým Hevosu,

minulý týden nám byla namontována kuchyň k naší plné spokojenosti. Rád bych tímto poděkoval Tomáši Grulichovi, který nám pomohl jak po designové stránce kuchyně, tak i po technické části, kde trpělivě(asi na 5-ti schůzkách) hledal optimální dispozici kuchyně. Jelikož pracuji 16 let na obchodním oddělení, tak mohu jen potvrdit, že jeho přístup k zákazníkovi je příkladný a dnes již mohu říci, že byl jedním z hlavních důvodu, proč jsem asi ze 4 nabídek na kuchyň, zvolil právě HEVOS.

Dále bych rád upozornil na práci techniků, kteří kuchyň montovali a vyhráli si s nejmenším detailem, tak aby celek působil dokonale. Na závěr bych rád sdělil, že náš dům prošel náročnou a rozsáhlou rekonstrukcí, kde se vystřídalo spoustu řemeslných firem a HEVOS bude patřit k těm, na které budu rád vzpomínat.

Zuzana Šenková

Dobrý den,

profesionalita ve všech fázích procesu od první návštěvy studia až po samotnou montáž kuchyně byla naprosto vynikající. Celkový výsledek je opravdu nádherný a hlavně je kuchyň velice praktická. Teď už se těším na realizaci vestavných skříní, které máme u Vás také objednané.

Jiří a Eva Heiserovi

Šumperk

Chtěl bych Vám poděkovat za realizaci kuchyně v našem bytě. Vyplnění dotazníku není pro mě dostatečné, proto volím tuto formu.

Návrh pana Grulicha byl suverénně nejlepší ze všech návrhů ostatních kuchyňských studií. Nejenže měl nejlepší nápad (prostorové uspořádání), ale hned na první návrh dal vhodné kování, šířky a ceny. V ostatních studiích byla sice první navrhovaná cena nízká, ale později jsme zjistili, že jsou tam nižší skříňky, horší kování, nebo jiný zádrhel.

Argumentace byla většinou stylu: "To jsme si nevšimli; zapomněli jsme; tam se ohnete a je to levnější, proto to není třeba". Náš byt prošel celkovou rekonstrukcí a celou dobu jsme se snažili volit materiály a zařizovací předměty, které nám dlouho vydrží a budou vypadat a fungovat po dlouhou dobu. Tuto teorii jsme razili zejména proto, že nemáme přebytek finančních prostředků a nechceme za deset let dělat vše znovu. Proto jsme se rozhodli pro Vaši firmu. Realizovali jsme část kuchyně a až naspoříme peníze, doděláme zbytek.

Velmi si také vážíme času, který nám pan Grulich věnoval. Krom vlastního návrhu jsme jej navštívili ještě několikrát. Velmi nám pomohl s celkovým barevným výběrem. Ladili jsme barvu podlahy, dveří a kuchyně. Vždy když jsme potřebovali, našel si na nás pan Grulich čas. Zodpověděl nám dotazy a přesvědčil nás o vhodnosti kvalitního kování.

První návštěva Vašeho studia proběhla loni v červnu. Naše finální rozhodnutí padlo v polovině srpna. Ale neměli jsme peníze a proto jsme realizovali až letos v březnu. Byli jsme také rádi, že nás pan Grulich informoval o navýšení cen a nakoupili jsme materiál a spotřebiče ještě loni za nižší ceny.

Samotná montáž kuchyně proběhla velmi rychle a profesionálně. Vašim montérům šla práce velmi dobře. Po montáži vše uklidili, předali návody a byli vstřícní.

Zpracování kuchyňské linky je precizní, vše přesně sedí, snadno se dovírá. Když to přirovnám, k prodeji aut, mohli jsme si koupit Thalii, nebo Logana, který sice jezdí, ale za pár let spousta věcí nefunguje. Jsme rádi, že jsme si koupili kvalitního Passata: Kuchyň, která je nejen hezká, ale i kvalitně zpracovaná a věříme, že vydrží velmi dlouho.

Děkujeme za práci Vašich zaměstnanců, za jejich vstřícnost, rychlost a kvalitu odvedené práce.

Radek Janíček

Zábřeh

Chtěl bych poděkovat Vaší firmě za spolupráci a za dobře odvedenou práci na mém panelákovém bytě, kde se prováděla kompletní rekonstrukce. Nechal jsme si u Vás vyrobit kuchyň na míru, vestavěné skříně a nábytek do koupelny a obývacího pokoje. Co se týče samotné kuchyně jsem naprosto spokojen s provedením, praktičností a spoustou úložného prostoru s výborným designem. Také provedení ostatního nábytku je výborně technicky a stylově řešeno.

Závěrem bych chtěl dodat, že se mi též líbil přístup zaměstnanců firmy a dodržení časového termínu, na kterém jsme byli předem domluveni.

Přeji Vaší firmě hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.

Josef Jansa

Šumperk

Vážený pane Volku,

dnešním dnem skončily práce na montáži kuchyně a dalším nábytku. Již snad při prvním dni instalace mi montážníci zanechali lístek s hodnocením spokojenosti. Musím říci, že podobných dotazníků nám od dodavatelů chodí "mraky", a proto většinou končí v koši. Je mi ale jasné, že pro Vás je to prakticky jediná cesta, jak získat nějakou zpětnou vazbu od zákazníků. Protože tato akce si hodnocení zaslouží, rád bych zvolil tento kanál.

Již ze začátku jsme byli velice spokojeni s přístupem pana Grulicha při plánování kuchyně, stejně tak se nám dobře spolupracovalo s paní Oláhovou při výběru dalšího vybavení interiéru. Po zkušenostech s nekonečným řešením detailu obložení kuchyňské linky sklem u rodičů, jsem měl trochu obavy, jak dopadne zaměření a následná montáž u nás. Musím ale konstatovat, že byla radost sledovat pány montážníky při práci, kdy vše sedlo doslova na milimetr. V kontrastu zkušeností s dělníky na stavbě jsem byl také potěšen osobním přístupem a rychlostí, jakou se řešily drobné nedostatky, které nebylo možno v době projektování odhalit (jiný typ pantů pod schody, dodatečné frézování TV stolku apod.).

Vše, co píši výše, by mělo být asi i s ohledem na celkový objem zakázky jaksi automatické, leč mnohdy tomu tak není. Proto rádi Vaši firmu doporučíme dále.

Pavel Jiroušek

Pavel Jiroušek

Vrbno pod Pradědem

Dobrý den, rád bych poděkoval celému týmu společnosti Hevos, která nám v červenci 2022 dodala novou kuchyňskou linku, vyrobenou na míru dle zadání. Firmu Hevos jsme si vybrali na základě kladných recenzí ostatních zákazníků. Přesto, že se jednalo o malou panelákovou kuchyni, firma k této zakázce přistoupila s maximálním úsilím. Spolupráce s designérem, panem Tomášem Grulichem, byla při plánování nové kuchyně velmi příjemná a profesionální. Vše nám ukázal v kuchyňském studiu v Šumperku a pomohl nám s výběrem moderních řešení a také spotřebičů. Kuchyň nám byla dodána v dohodnutém termínu a kvalitě. Dále bych chtěl poděkovat montérům, kteří celou kuchyň zvládli precizně namontovat během dvou dnů. Dokončené dílo nám byl poté osobně předat pan Grulich, který nás zaškolil se základní obsluhou spotřebičů. Nová kuchyň splnila naše očekávání a jsme s ní spokojeni. Firmu Hevos mohu s klidným svědomím doporučit jako spolehlivého a seriózního partnera. Celému týmu společnosti přeji mnoho úspěchů v jejím dalším podnikání a mnoho dalších úspěšně zrealizovaných zakázek. Pavel Jiroušek, Vrbno pod Pradědem

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Chceme, abyste si užili co nejlepší zážitek z výběru kuchyně na našem webu. Udělením souhlasu se soubory cookies nám umožníte porozumět vašim preferencím a přizpůsobit obsah podle vašich potřeb. Díky vašemu souhlasu se zpracováním cookies vám můžeme nabídnout obsah, který potřebujete. Ať to vaří! Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti