O nás - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

O nás


Společnost HEVOS úspěšně buduje své renomé na tuzemském trhu už dvě desetiletí. Patří mezi nejvýznamnější výrobce zakázkových kuchyní na střední Moravě. Během této doby se společnosti podařilo získat pozici stabilního, dynamického a respektovaného subjektu.

Kromě návrhů, výroby a montáže kuchyní zprostředkovává přes svá studia prodej sedacích souprav, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic, kancelářského nábytku, koupelen a doplňků do bytu. Společnost HEVOS také navrhuje a vyrábí nábytek do komerčních prostor.

Stát se konkurenceschopnou, inovativní a technologicky i personálně vyspělou firmou, jakou dnes jsme, vyžadovalo značnou kreativitu i úsilí. Získat dlouhodobý pozitivní kredit a důvěru klientů nelze jinak, než garancí stoprocentní zodpovědnosti k zákazníkům, což je naší dlouhodobou strategií, jež nám pomohla získat pozici, jakou dnes máme.

Disponujeme nejnovějšími technologiemi, pracujeme s moderním designem a sledujeme trendy, abychom svým klientům dokázali nabídnout nejlepší interiérová i technická řešení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, kancelářského nábytku, koupelen a doplňků do bytu.

Společnost HEVOS má mnoho úspěšně realizovaných zakázek kuchyní – většina pro klienty České republiky, ale řada z nich i pro zákazníky v Evropě a dokonce i mimo ni. Je to důkaz, že jsme společností s potenciálem naplnit i ta nejnáročnější přání klienta.

 

Petr Volek

majitel společnosti HEVOSEvropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.