Sedací soupravy - HEVOS - kuchyně, interiéry

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Sedací soupravy


Filtr dle výrobců

InelisPolstrinMAXDIVANIPF NÁBYTEK
sedací souprava Inelis Bergamo

Inelis Bergamo

sedací souprava Inelis Denver

Inelis Denver

Inelis Osho

Sedací souprava Gio

Inelis Gio

sedací souprava Inelis Maranello

Inelis Maranello

Sedací souprava Memphis

Inelis Memphis

Inelis Santa Barbara

sedací souprava Inelis Crescendo

Inelis Crescendo

Inelis Merida

sedací souprava Inelis Tampa

Inelis Tampa

Inelis Bilbao

Inelis Celebes

Strana: 12345

 


                            
Sedací souprava
bývá hned po kuchyni jednou z nejdůležitějších součástí vybavení bytu. Je to víc, než jen obyčejný „kus nábytku“. Kvalitní sedací souprava je místem, kde rádi odpočíváme, sledujeme televizi, trávíme čas s rodinou, nebo s přáteli.

Kožené sedací soupravy bývají oblíbené milovníky přírodních, ušlechtilých, materiálů v interiéru, jakými jsou kromě kůže třeba masivní dřevo, nebo přírodní kámen. Při správné údržbě nám může kvalitní kožená sedačka sloužit dlouhé roky a bude stále krásná

více informací o kožených sedacích soupravách >>

Látkové sedací soupravy bývají v domácnostech k vidění nejčastěji. Při jejich pořizování je výhodou široká nabídka barev a struktur látek a také příznivá cena. Pořídit si můžeme dokonce textilní sedací soupravu s nešpinivou úpravou (jinak řečeno vodou čistitelnou sedací soupravu), která je v poslední době čím dál více žádaná, protože výrazně usnadní práci s údržbou látky.

více informací o látkových sedacích soupravách >>

Rozkládací sedací soupravy nám nabízí ještě něco navíc. Po rozložení nám poskytnou další místo na spaní, takže ani návštěva, která se zdrží přes noc, není žádným problémem, a to ani pokud máme menší byt. Může se stát, že jsme dokonce nuceni z prostorových důvodů používat sedací soupravu na spaní místo postele. Pro tento účel jsou určeny rozkládací sedací soupravy na každodenní spaní s kvalitním rozkládacím mechanismem a vhodnou matrací, někdy také doplněné o úložný prostor.

Hledáte-li místo, kde najdete kvalitní sedací soupravy za rozumné ceny, nebo i luxusní kožené sedací soupravy, které jsou ozdobou a nepřehlédnutelným prvkem v interiéru, určitě neváhejte navštívit naše studio v Šumperku a přesvědčte se, že tady jste na správné adrese.

 


 

Společnost HEVOS nabízí sedací soupravy značek INELIS, RESA, POLSTRIN, MAXDIVANI, DOMARK a PF nábytek. Přijďte se k nám inspirovat. Rádi vám napomůžeme s výběrem. Pro společnost HEVOS je důležité být poradcem při vytváření vašeho domova, kde se budete vy cítit dobře.

webové stránky našich dodavatelů:

      
      

 

INELIS – kožený nábytek. Cílem společnosti je nejen prodávat sedací soupravy, ale taktéž vnést do vašich domovů harmonii a pohodu.


RESA je výrobcem originálního českého sedacího čalouněného nábytku. Kvalitní materiály a moderní design jsou základem pro váš komfort a pohodlí.

POLSTRIN je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby čalouněného nábytku. Každá sedací souprava prochází pečlivou výstupní kontrolou. Zákazník si tak může být jistý, že dostane opravdu kvalitní výrobek.

MAXDIVANI vyrábí moderní, klasické a luxusní sedací soupravy. Patří mezi nejvýznamnější a největší výrobce kožených souprav v Itálii.

DOMARK už od roku 1993 přináší lidem nábytek, který jim zpříjemňuje osobní životní prostor a pomáhá navodit pocit uvolnění a uspokojení.

PF nábytek je tradiční česká firma, jejíž historie sahá až do roku 1927. Své výrobky dělá s velkým smyslem a citem pro detail, důrazem na kvalitu sedacích souprav a dlouhou životnost, s chutí, radostí a entuziasmem. Ne nadarmo je jejich motto „Vítejte v pohodlí!“

    

 

  Evropská Unie

Newsletter

Nechte si zasílat novinky a aktuality o našich nových produktech a akční nabídce.
Sačí když vyplníte emailovou adresu a my Vás budeme o všem informovat.